Tačiau šioje vietoje reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar kūdikis nėra alergiškas. Buteliuką reikėtų ruošti prieš pat valgį. Svarbi informacija: Gaminys tinkamas tik specialiam kūdikių, sulaukusių ne mažiau kaip 6 mėnesių amžiaus, maitinimui ir gali būti naudojamas tik kaip įvairios, subalansuotos mitybos dalis. Buteliuko likučius nedvejodami išmeskite. Rikiuoti pagal: Buteliukai Buteliukai, žindukai, dangteliai, rinkinukai naujagimiams, indeliai pienui ir pieno milteliams, pientraukiai ir kitos prekės kūdikiams.

ekologiško buteliuko

Lietuviškas daugkartinio naudojimo buteliukas — jau prekyboje Nuoroda nukopijuota aA Lietuviškas išradimas - Kėdainių rajone gaminamas daugkartinio naudojamo suspaudžiamas plastikinis buteliukas - pasirodė prekyboje.

Ekologiško buteliuko jauni verslininkai tikisi, kad šiuo gaminiu susidomės ekologiškų pažiūrų gyventojai, o vėliau — ir verslas.

Pirmadienį pradėjo veikti bendrovės elektroninė parduotuvė, kurioje už 2 eurus apie 7 Lt galima įsigyti keistos formos žalią buteliuką.

ekologiško buteliuko

Susiję straipsniai Lietuviai šluoja lenkiškas prekes — lenkai specialiai didina kainas Kitas bendrovės akcininkas informacinių technologijų specialistas Laurynas Benetis pasakoja, jog kol kas planuojama buteliuką pardavinėti vartotojams, bet tikisi, kad šia talpa susidomės ir verslas, kuris į jį galėtų pilstyti savo produktus.

Planuoja vandens mikro fabrikus Šiuo metu prekybai paruoštas buteliukas yra vienas iš verslo modelio sumanymų: bendrovės įkūrėjai turi planų pagaminti kompaktiškesnių 0,3 l buteliukų, taip pat įrengti vandens stotis, kurios veiktų mokamų automatinių aparatų principu. Lietuvoje planuojama įrengti 5-ias tokias stotis, kurios turės filtrus ir naudos vietos vandentiekio vandenį.

ekologiško buteliuko

Benetis sako, jog jis priklauso nuo naudojamo sąlygų. Verslininkai prisimena, jog idėja sukurti daugkartinio naudojimo talpą kilo prieš kelerius metus, tačiau ilgai truko naujos technologijos sukūrimas ir jos patentavimas.

ekologiško buteliuko

Bendrovės technologija yra užpatentuota Europoje. Mokslo inovacijų ir technologijų agentūros duomenimis, kasmet Europoje išgaunama 50 mlrd. Nuorodos kopijavimas Lietuviškas daugkartinio naudojimo buteliukas — jau prekyboje Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, ekologiško buteliuko priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be pašalinti piršto riebalus, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

ekologiško buteliuko