Osle — 70,51 m ir liepos 2 d. Miunchene vykusiame Europos čempionate diską numetė toliau nei pirmose savo Europos pirmenybėse 66,62 m ir iškovojo sidabrą. Tai taip pat paskatino jo karjerą kovojant su choreografija.

Rezultatas taip pat paskelbtas nacionaliniu rekordu. Nusviedęs diską 69,30 m jis iškovojo savo pirmąjį olimpinį aukso medalį.

Pasaulinėje vasaros universiadoje vykusioje JAV Bafalo mieste, Virgilijus diską numetė 54,76 m ir užėmė ąją vietą. Europos taurės II lygos varžybose Kopenhagoje užimta 2-a vieta 55,04 m. Alekna karjerą stambiausio masto čempionatuose pradėjo m. Europos čempionate diską numesdamas 56,38 m ir užimdamas jame ąją vietą. Savo pirmojoje Olimpiadoje Alekna užėmė 5-ąją vietą 65,30 m.

Sezono pradžioje Pietų Afrikos Respublikoje Alekna pasiekė geriausią sezono rezultatą — 70,99 m. Miunchene vykusiame Europos čempionate diską numetė toliau nei pirmose savo Europos pirmenybėse 66,62 m ir iškovojo sidabrą. Paryžiuje vykusiame m. Virgilijus antrą kartą tapo olimpiniu čempionu, Atėnuose vykusiose Olimpinėse žaidynėse diską numetęs 69,89 m ir pasiekęs olimpinį rekordą. Šiose olimpinėse žaidynėse Virgilijų aplenkė Vengrijos sportininkas Robertas Fazekašas, pasiekęs naują olimpinį rekordą, tačiau jo dopingo testas buvo teigiamas.

NHL: padėjėjas von Hechtas, „Sabres“ pergalė

Alekna buvo apdovanotas olimpiniu aukso medaliu, o vengro rezultatas ir rekordas anuliuoti. Aleknos mestas diskas net 5 kartus skriejo už 70 metrų ribos. Vienas iš jų — 70,17 m tapo auksiniu Pasaulio čempionate Helsinkyje.

Europos lengvosios atletikos čempionate iškovojo auksą 68,67 m ir tapo pirmuoju lietuviu, po nepriklausomybės atkūrimo tapusiu Europos čempionu. Vilniujekuriose diską numetė 70,01 m. Vėliau diskas dar tris kartus skriejo už 70 metrų ribos.

Birželio 15 d. Osle — 70,51 m ir liepos 2 d. Atėnuose 70,43 m. Liepos 25 d. Rugpjūčio 28 d. Alekna kęsdamas kojos skausmą startavo pasaulio čempionate Osakojekur nusviedęs įrankį 65,24 m liko ketvirtoje vietoje.

svorio metimas edmontonas mens svorio netekimo cisternos viršus

Taip nutrūko jo įspūdinga ių iš eilės laimėtų finalinių varžybų serija, prasidėjusi m. Čekijoje vykusiose žymaus čekų disko metiko Ludviko Daneko memorialo varžybose, Virgilijus Alekna geriausiu metimu nusviedė diską 71,25 m ir jas laimėjo.

Virgilijus Alekna

Retimno mieste Graikijoje dar kartą laimėjo nusviedęs diską 70,86 m. Pekino olimpiadoje Aleknai nepavyko nugalėti trečią kartą iš eilės ir Lietuvos rinktinės sąskaitą papildė bronzos medaliu. Berlyne vykusiame pasaulio čempionate Alekna antrą kartą iš eilės liko ketvirtoje vietoje 66,36 mbet po to nugalėjo Salonikuose vykusiose m.

IAAF finalinėse sezono varžybose nusviesdamas diską 67,63 m.

svorio metimas edmontonas jillian riebalų deginimas

Geriausią sezono rezultatą 69,59 m, Alekna pasiekė varžybose Jurbarke. Tais pačiais metais sportininkas pareiškė, kad m.

svorio metimas edmontonas kaip numesti 14 kūno riebalų

Kaune vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Alekna pasiekė geriausią sezono rezultatą — 67,90 m. Jis labai rimtai vertina savo laiką sporto salėje. Tai matoma taip, kaip jis visada tvitruoja bausmes apie dalykus, kurių negalima sakyti sporto salėje.