Į vonią įpilkite — ml raudonojo sauso vyno. Gera vonia ne tik valo kūną, bet ir atpalaiduoja protą. Liekninanti Sportas ir sveika mityba — tiesiausias kelias tobulos figūros link, tačiau ją galima padailinti ir mirkstant vonioje. Kvapios vandens procedūros ne tik atgaivins kūną, bet ir sielą. Ilgai deginant žvakes ,gali susidaryti vaško perteklius, kuris gesina žvakės liepsną ir tirpdo žvakės sieneles. Kvapios vonios ramina ir lieknina Levandų aromatas mažina stresą.

liekninanti žvakė

Vaško sienelės - lieka priklausomai nuo aplinkybių, kuriuose žvakė deginama. Šilčiau - sienelės plonesnės, šalčiau - storesnės. Tad jei liepsna pasislėps, aplaužykite kraštelius, o vaško likučius galite sudėti atgal į žvakės vidų.

  • Candle Family Kvepianti palmių vaško žvakė "Šiltai Apkabinu" msdakar.lt
  • Kvapios vonios ramina ir lieknina Levandų aromatas mažina stresą.
  •  - Он выдержал длинную паузу.
  • Aromatinė žvakė Oriental Incense - msdakar.lt

Įkaitęs vaškas - gali ištekėti, todėl žvakę padėkite ant saugaus paviršiaus. Kad ištekėjęs vaškas nesugadintų paviršiaus, naudokite žvakides ar padėkliukus. Ilgai deginant žvakes ,gali susidaryti vaško perteklius, kuris gesina žvakės liepsną ir tirpdo žvakės sieneles.

Maudynės greitina medžiagų apykaitą, todėl lengviau atsigausime po sporto treniruočių, kelionių ar darbe patirto streso. Vonios gerina miegą ir tinka kaip profilaktinė priemonė nuo peršalimo.

liekninanti žvakė

Ingredientus rinkitės pagal poreikį ir nuotaiką. Aromaterapinė Žolelių eteriniai aliejai veikia skirtingai. Levandos ramina ir padeda atsipalaiduoti. Rozmarinai didina tonusą, kelia kraujospūdį, todėl jų eterinį aliejų geriau naudoti rytais, norint greičiau išvaikyti sapnus. Pipirmėtės slopina uždegimus, lengvina PMS simptomus.

Parašyti įvertinimą

Eukaliptai malšina raumenų ir sąnarių skausmą. Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus pravers subjurus nuotaikai, užpuolus rudeninei depresijai.

Vaško sienelės - lieka priklausomai nuo aplinkybių, kuriuose žvakė deginama. Šilčiau - sienelės plonesnės, šalčiau - storesnės. Tad jei liepsna pasislėps, aplaužykite kraštelius, o vaško likučius galite sudėti atgal į žvakės vidų.

Įvarvinkite į vonią 5—8 lašus mėgstamo eterinio aliejaus. Venkite labai karšto vandens, nes lakiosios medžiagos greitai išsivadės.

liekninanti žvakė

Vonioje pastatykite keletą kvapių žvakių iš jūros kristalų, į vandenį įberkite rožių žiedlapių, pasiklausykite relaksacinės muzikos. Raminanti Kiekviena svajoja apie gražią odą, nes ji atspindi mūsų vidinę savijautą. Gera vonia ne tik valo kūną, bet ir atpalaiduoja protą.

liekninanti žvakė

O jei rytą pradedate dubenėliu avižinės košės, panašiai pasveikinkite vakarą. Dribsniuose esančios medžiagos puoselėja sudirgusią ir išsausėjusią odą. Avižose yra natūralių valiklių, tirpdančių porų nešvarumus, ir augalinių baltymų, kurie padeda odai sudaryti natūralų drėgmės barjerą.

Panašūs produktai

Medus stiprins ne tik bendrą organizmo imunitetą, bet ir išorinę apsaugos funkciją. Jis tinka gydant pažeistą, infekuotą, spuoguotą odą.

liekninanti žvakė

Natūralių polifenolių, antioksidantų gausa slopina senėjimo procesus.