Iš karto sužinosite, koks yra lengvas būdas sulieknėti, nes tokio paties pavadinimo patarimų rinkinį parašė skaitomiausias autorius Allen Carr. Populiarūs įrašai Laikantis dietos tu paprastai gauni kažkokį nedidelį galimų produktų krepšelį ir dažnai jauti alkį. Gal reikes dar kartuka paskaityt.. Atradau naujų skonių, naujų derinių.

sulieknėti istorijas

Tokią tiesą pripažino dar viena portalo lrytas. Šiandien 26 metų moteris džiaugiasi atsikračiusi net 30 kilogramų ir savo istorija nori įkvėpti kitus. Papildomi sulieknėti istorijas gali tapti tikra našta, trukdančia mėgautis gyvenimu.

sulieknėti istorijas

Daugiau nuotraukų 7 Lrytas. Vis stebėdavau kaip kitoms moterims ir merginoms puikiai sekasi mest svorį, o aš vis nesugebėdavau pradėt sveikesnio ir lengvesnio rytojaus.

Lengvas būdas sulieknėti

Buvau priklausoma nuo cukraus bandelių, pyragų, saldainių ir pan. Bet vieną dieną išaušo ta dienakai nebegalėjau žiūrėti į save veidrodyje. Supykau ant savęs ir pradėjau lieknėjimo kelionę!

Ir štai po 6 mėnesių pirmieji dideli pokyčiai!

Pasirodo, sulieknėti galima...

Dar tikrai yra papildomų kilogramų, kuriuos reikia numest, tad vis dar judu i priekį! Be savo trenerės, kuri sudarė tobulą planą, motyvavo kaskart kai darėsi sunku ir kuri motyvavo pradėt sportuot, nebūčiau nieko pasiekusi!

sulieknėti istorijas

Netgi rūbų negalėjau nešioti kokių norių, nes tiesiog niekas netikdavo. Nuolat grauždavau save, kad neatrodau kaip norėčiau atrodyti, o visą liūdesį laidojau saldumynų kalnų.

Nuolat jaučiausi apsunkusi, pykindavo nuo bet kokio maisto.

sulieknėti istorijas

Fizinis aktyvumas buvo beveik nulinis. Didžiausia mankšta buvo užlipti į antrą aukštą ir daugiausia 40 minučių pasivaikščiojimas sulieknėti istorijas parduotuvę.

Pažiūrėjau į save iš šalies ir vaizdas man nepatiko.

Daug laiko stebėdavau kitus žmonės, kurie sulieknėjo ir dalinosi savo sėkmės istorijomis. Tokiu būdu įtikinau save jog nesu prastesnė už kitus, kad galiu pasiekti norimų rezultatų ir džiaugtis sveikesniu bei lengvesniu rytojumi. Visos dietos sukeldavo dar didesni nusivylimą. Kol galų gale suvokiau, kad dietos yra ne išeitis, reikia keisti savo požiūrį į maistą ir keisti gyvenimo būdą.

Mityba yra visavertė ir gardi.

Pora svorio metimo istorijų,

Tikrai nesimaitinu tik virta vištiena. Mano racione yra ir vaisių, ir kruopų bei daržovių, ir mėsos.

sulieknėti istorijas

Sportuoti neseniai pradėjau sporto klube. Iki sporto klubo stengiausi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, kuo daugiau judėti ir neužsisėdėti.

Tai smegenu plovimas, bet jai zmonem padeda tai kodel ju neskaityt, juk nera prievartos Aurimas Tobulas sveiko proto gūsis! Tokių blaivaus proto žmonių apskritai trūkumas, gaila, kad Jo jau nebėra. Su Jo kita knyga mečiau rūkyti. Gaila sugaišto laiko.

Pasmaguriauti sau leidžiu vieną dieną per savaitę iki pietų. Atradau naujų skonių, naujų derinių.

Kaip man pavyko sulieknėti! Skaitytojų istorijos

Išmokau jausti, ko nori organizmas. Sulieknėti istorijas ką ir kokiu paros metu valgyti.

sulieknėti istorijas

Vaizdas veidrodyje nebeliūdina. Iki galutinio siekio noriu atsikratyti dar 15 kilogramų.

Knygos apie dietą, kaip numesti svorio

Visi džiaugiasi kartu su manimi, kad pakako ryžto žengti tvirta žingsnį į sveikesnį gyvenimą. O pats svarbiausias dalykas suimti save į rankas ir užsispirti.

  1. Tiesgio man irgi reikia numesti būtent 18 kg.
  2. Per pusmetį 24 kg atsikračiusi Viktorija šypsosi: sunku nebuvo, svoris tiesiog tirpo Skaityti svorio metimo sėkmės istorijas Tačiau šis kartas, anot moters, buvo malonus tuo, kad alkio jausmo nebuvo, o svoris tiesiog tirpo.
  3. Sneha s svorio metimas

Turi tiksliai žinoti, ko sieki ir nusiteikti, jog nebus lengva, bus dienų kai norėsis viską mesti. Jūsų gyvenimą kartino antsvoris ir prasta savijauta? Pasirinkote sveikesnę mitybą ir geresnės savijautos kelią ir pasiekėte pirmųjų rezultatų?

  • Lengvas būdas sulieknėti - Allen Carr | msdakar.lt
  • Ar krūtys pirmiausia numeta svorį

Pasidalykite savo istorija su portalo lrytas. Įdomiausių, labiausiai įkvepiančių istorijų autoriai turės galimybę laimėti konkurso rėmėjų įsteigtus prizus sau ir savo draugui, kuris galbūt taip pat svajoja apie tokius pokyčius! Daugiausiai balsų surinkusios 5 istorijos laimės prizus. Nugalėtojai bus skelbiami lapkričio 4 dieną.