Taip pat pripučiamos irklentės nemėgsta stipraus vėjo. Taip pat primena, būtinai naudoti saitą, kuris užtikrins plaukiančiųjų saugumą bei turėti gelbėjimosi priemones — liemenę ar net ratą. Vibruojanti platforma aktyviai įdarbina viso kūno raumenis, stimuliuoja kraujotaką ir padeda patirti daug kartų didesnes sporto apkrovas, nei treniruojantis įprastai.

svorio lenta

Tai itin malonus sportas, kuris ne tik leidžia mėgautis buvimu su šeima ir visiškai atsipalaiduoti, bet ir pakeliauti bei svorio lenta nuostabia Lietuvos gamta. Pirmosios lentos labiau priminė kanojas, buvo gaminamos iš Koa medžio ir puoštos ritualiniais raižiniais. Irklentė patiks visiems, nes ant lentos nesunku išsilaikyti, o judėjimą ja perprasti pavyks itin greitai kiekvienam.

svorio lenta

Plaukiant Lietuvos vandenimis irklenčių manevringumas ir stabilumas leidžia greitai ir maloniai įveikti visas kliūtis. Plaukiant galima lengvai keisti kūno padėtį, todėl nebus nepatogu.

  • Numesti svorio tik ant pilvo
  • Тот вскрикнул и испуганно посмотрел на Беккера.
  • Numesti pilvo riebalus ir priaugti pilvo

Pramoginis plaukimas irklente nereikalauja jokio specialaus pasirengimo ar įgūdžių, todėl šia veikla gali sėkmingai mėgautis tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės ar asmenys, kurių gyvenimo būdas nėra aktyvus. Jis puikiai tinka ne tik tobulinti koordinacijai, bet ir viso kūno raumenų stiprinimui. Kokią irklentę rinktis: pripučiamą ar kietą? Irklenčių konstrukcija gali būti dviejų tipų — pagamintos iš kietų medžiagų kietos ir pripučiamos.

Top 10 Things You Must Do To Lose Belly Fat Fast

Kietos irklentės pagamintos iš polistirolo šerdies, padengtos kompoziciniu laminatu, panašios į tradicines banglentes. Pripučiamų irklenčių vidus yra užpildytas suspaustu oru.

Kietos irklentės yra lengvesnės ir manevringesnės, todėl skirtos greitesniam plaukimui.

svorio lenta

Puikiai tinka sportui, nes užtikrina gerą slydimą vandeniu, didesnį plūdrumą ir puikų stabilumą. Ja keliauti greičiau, sklandžiau ir reikia mažiau pastangų irkluojant, nes ji greičiau plaukia. Tuo tarpu, pripučiamos irklentės pasižymi ypatingu talpumu — išleidus orą ji puikiausiai tilps bet kuriame sandėliuke.

Taip pat būtent ši lenta labiau tinkama norint užsiimti vandens joga ar ekstremalesniu — vandens raftingu. Jos gerai atlaiko įvairius smūgius, tačiau pasižymi mažesniu stabilumu banguotame vandenyje.

Prekių pristatymo būdai

Taip pat pripučiamos irklentės nemėgsta stipraus vėjo. Kaip pasirinkti tinkamiausią SUP lentos ilgis nėra toks svarbus parametras, kaip jos plotis ir naudotojo svoris, nors ir turi įtakos irklentės tipui ir plaukimo būdui. Iš esmės, kuo irklentė ilgesnė, tuo greičiau ir lengviau ji plaukia tiesia trasa.

Arba 30 minučių plaukimo? Tuomet jūsų noras išsipildė! Daugialypiai impulsai generuoja iki 50 raumenų susitraukimų per sekundę.

Kita vertus, trumpesnės irklentės yra manevringesnės. Išsirinkti tinkamiausią irklentę padės dviejų kriterijų įvertinimas: irklentės tūrio ir pakeliamo svorio. Lentos tūris ir svorio talpa yra pagrindiniai veiksniai lemiantys irklentės stabilumą ir plaukiojimo komfortą.

svorio lenta

Irklentės tūris yra gamintojų išreiškiamas litrais ir rodo maksimalų lentos išlaikoma svorį. Kuo didesnis tūris, tuo daugiau svorio lenta gali išlaikyti ir tuo ji bus stabilesnė ir lengviau valdoma.

Irklentės išlaikomas svoris yra žymimas kilogramais ir jis nurodo idealų objektų, esančių ant irklentės, svorį.

svorio lenta

Jį svarbu įvertinti planuojant kelionę su daiktais ar keliems žmonėms, nes viršijus rekomenduojamą svorį kelionė tikrai nebus efektyvi. Jei plaukiančių objektų svoris bus per didelis reikšmingo svorio metimo apibrėžimas rizikuosite apsemti lentą, o apkrauta lenta judės lėtai ir bus mažai manevringa.

Prekių grąžinimas

Svarbu prisiminti Irklentės ilgį, plotį ar pelekų kiekį rekomenduojama rinktis pagal individualius poreikius priklausomai nuo to kur planuojama plaukioti, kas irkluos ir koks yra irkluotojų patyrimo lygis. Paprasčiausias būdas pasirinkti svorio lenta pirmojo irklo aukštį — pridėti prie savo ūgio apie 20—25 cm. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis reguliuojamą irklą, nes tikslus tinkamo ir patogaus aukščio pasirinkimas bus galimas tik po kelių pasibandymų.

Taip pat primena, būtinai naudoti saitą, kuris užtikrins plaukiančiųjų saugumą bei turėti gelbėjimosi priemones — liemenę ar net ratą. Nuorodos kopijavimas Havajai Lietuvoje — kaip išsirinkti tinkamiausią irklentę?

svorio lenta

Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, svorio lenta priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.