Komandinis sportas ypatingai skatina socialinius įgūdžius. Sportuojantiems Dėmesio Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

Pin It Updated: 04 13 Regbis — tai kontaktinė sporto šaka, kurios tikslas prispausti ovalo formos kamuolį aikštės gale esančiame įskaitiniame plote arba įmušti jį į vartus.

moterų regbis

Žaidžiant kamuolį galima spirti į priekį, bet perduoti — tik atgal. Regbis turi futbolo, lengvosios atletikos ir imtynių elementų.

svorio regbis pašalinti piršto riebalus

Mūsų laikais regbiu vadinamos dvi skirtingos sporto šakos — regbio sąjunga angl. Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, kuriose regbio lyga nėra populiari, regbio sąjunga yra vadinama tiesiog regbiu.

Dienos kadras

Pasaulyje išpopuliarėjo net du regbio sąjungos žaidimo variantai — regbis ir regbis Tradicinėse regbio rungtynėse dalyvauja dvi komandos po 15 žaidėjų. Tuo tarpu regbio-7 komandą sudaro septyni sportininkai. Abu regbio variantai žaidžiami to paties dydžio aikštėje, laikantis tų pačių taisyklių. Tik vietoje tradicinių dviejų kėlinių po 40 minučių regbio-7 rungtynės trunka du kėlinius po septynias minutes. Nuo iki m.

svorio regbis kaip greitai numesti 6 kg svorio

Kaip prarasti minkštus riebalus olimpinis komitetas nusprendė sugrąžinti regbį į olimpinę šeimą. Olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire dalyvaus regbio-7 atmaina.

Taip regbį vadina šios sporto šakos gerbėjai.

Latvijoje vėl įvedamas karantinas. Kaip manote, ar tas laukia ir mūsų?

Į svarbiausias regbio šventes visame pasaulyje susirenka dešimtys tūkstančių žiūrovų, o milijonai priglunda prie televizorių ekranų.

Iš kitų sporto šakų regbį išskiria ir taiki bei draugiška atmosfera, dominuojanti už aukštės ribų. Regbiui nežinoma žiūrovų chuliganizmo problema. Švarus žaidimas leidžia išvengti traumų, nežaidybinių konfliktų ir užtikrina sklandžią rungtynių eigą.

Švarus žaidimas reikalauja nenaudoti taisyklėmis uždraustų veiksmų, gerbti teisėjus, varžovus ir savo komandos narius. Regbis didžiuojasi savo vertybėmis: — Sąžiningumu. Regbyje galioja taisyklė niekada nesiekti pergalės bet kokia kaina, nes ji neša džiaugsmą tik, kai yra pelnyta sąžiningoje svorio regbis. Regbio žmonės dievina šį sportą. Regbis apjungia ir jaunus, ir senus, ir žaidėjus, ir žiūrovus.

  1. Sportuojantiems Dėmesio Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
  2. moterų regbis | msdakar.lt
  3. Rankinio ir regbio kamuoliai Sporto inventorius | msdakar.lt
  4. Istorija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Statula Viljamui Vebui Elisui atminti prie Regbio mokyklos Manoma, kad regbio pradžia yra įvykis, kai m.

Bet kuriame pasaulio stadione rungtynių dalyvis jaučiasi draugiškos regbio šeimos nariu. Regbis — tai draugai visam gyvenimui, komanda, kurią užgrūdina svaiginančios pergalės ir skaudūs pralaimėjimai, tai varžovai, kurie gerbia priešininko ryžtą.

Rankinio ir regbio kamuoliai

Visi žaidėjai ir žiūrovai privalo laikytis rašytų ir nerašytų taisyklių bei be diskusijų priimti teisėjo sprendimus. Net tada, kai jie nepalankūs palaikomai komandai. Būtina gerbti komandos draugus, varžovus, organizatorius ir žiūrovus, nes jie visi yra svorio regbis šventės dalimi. Regbio šventė nesibaigia nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui.

Abiejų komandų sportininkai bei gerbėjai susirenka ir visi kartu draugiškoje aplinkoje aptaria įdomiausias susitikimo akimirkas.

Regbis — tai jėgos ir ištvermės sportas, kuriame ypatingai vertinamas greitis bei tobula judesių koordinacija.

Sporto prekės

Iš kitų komandinių sporto šakų regbis išsiskiria tuo, kad visi žaidėjai turi griežtą specializaciją ir atlieka užduotis, kurios geriausiai atitinka jų fizines savybes bei sugebėjimus. Net pačiose menkiausiose dvikovose tenka apjungti kelių skirtingo profilio sportininkų pastangas.

Žaidimo keliami tikslai leidžia ir verčia tobulinti geriausias individualias savybes bei užtikrina puikų fizinį pasirengimą. Regbiui būdingi visi fizinio pasirengimo komponentai: — Greitis. Sugebėjimas koordinuoti galūnių judesius, atliekamus itin didele sparta.

Maksimali galia, kurią žmogus gali pritaikyti, siekdamas įveikti pasipriešinimą. Sugebėjimas ilgą laiką išlaikyti kūno darbingumą ir proto koncentraciją.

svorio regbis gali nerimas padėti numesti svorio

Gebėjimas žaidimo metu suderinti stabilumą ir judrumą. Vieno ar kito fizinio parengimo komponento svarba priklauso nuo žaidėjo pozicijos aikštėje. Pavyzdžiui, grumtynių žaidėjams labai svarbu turėti jėgos ir ištvermės rezervą, tuo tarpu nuolat prasiveržimuose dalyvaujantiems trijų ketvirčių žaidėjams prireiks greičio ir itin geros judesių svorio regbis.

svorio regbis svorio metimas greitai natūraliai

Dėl šios priežasties kiekvienas sportininkas privalo treniruotis pagal individualų treniruočių planą, kuris atsižvelgia į asmens amžių, genetinius polinkius bei fizinio parengimo lygį. Komandinis sportas ypatingai skatina socialinius įgūdžius. Regbininkams būdingas pasitikėjimas savimi, gebėjimas dirbti komandoje ir tapti jos lyderiais. Fizinis pasirengimas ir jėga praverčia svorio regbis gyvenimo sferose, padeda ugdyti disciplinuotumą, koncentraciją, praverčia tada, kai reikia priimti svarbius sprendimus.

Treniruočių ir rungtynių ciklas sportininką nuo mažų dienų moko išpažinti sveiką gyvenimo būdą. Subalansuota mityba leidžia užtikrinti energijos lygį, kurio reikia treniruočių ir žaidimo metu.

Turizmo prekės

Todėl mokymas apie teisingą mitybą ir tinkamą dienos režimą yra neatsiejama treniruočių dalis. Teisingai organizuojamas treniruočių ciklas palankiai veikia širdies bei kraujagyslių sistemos darbą. Ją sudaro penkiolika skirtingo profilio žaidėjų, kuriuos galima pažinti pagal numerius ant marškinėlių: 1—8 — grumtynių dalyviai, kurių bendras svoris viršija kilogramų! Už įskaitinio ploto saugumą staigių išpuolių metu atsako geležinius nervus turintis gynėjas