Kretingos rajono Darbėnų apylinkėse nustačius afrikinio kiaulių maro protrūkį tarp šernų, aptarta, kokias būtinąsias prevencines priemones taikyti ligos plitimui suvaldyti. Esame nustatę aiškias paslaugų teikimo procedūras Mūsų paslaugos atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus Mūsų darbuotojai ir tiekėjai griežtai laikosi konfidencialumo ir kokybės reikalavimų Visa su klientais susijusi informacija yra apsaugota nuo sunaikinimo, vagysčių ir piktnaudžiavimo Kruopščiai atrenkame bendradarbiauti norinčius kalbos specialistus Renkamės ekologiškas technologijas ir medžiagas, rūšiuojame atliekas Visa tai įrodyta dokumentais Norėdami pagerinti siūlomų paslaugų kokybę, sustiprinti savo padėtį rinkoje bei užtikrinti aplinkos ir informacijos saugumą, įdiegėme moderniausias valdymo sistemas.

Susidomėjimas ekologiškais maisto produktais nenumaldomai auga. Rūpindamiesi savo sveikata pirmiausia kreipiame dėmesį į tai, ką valgome.

svorio netekimas po taksolio

Pasaulinės pandemijos kontekste tai tapo dar aktualiau. Tačiau ar visada mokame atpažinti iš tikro ekologiškus produktus? Ką naudinga žinoti apie ekologiškus maisto produktus?

Ekologiški maisto produktai

Daugiau nuotraukų 1 Lrytas. Tik šis žodis įteisintas įstatymiškai. Tokie terminai nėra reglamentuojami ir nepatvirtina, jog maisto produktai yra ekologiški. Pagal Europos Sąjungos ir bendrijos narių įstatymus, ekologiški produktai turi atitikti itin griežtus reikalavimus. Ekologiškais laikomi tie produktai, kuriems suteikiami tai įrodantys sertifikatai — nepriklausomos sertifikavimo įmonės bent kartą per metus tikrina ekologiškus ūkius, ar jie laikosi visų nustatytų normų.

adam wyatt svorio metimas

Svarbu, jog iš tikrųjų ekologiški produktai turi nekenkti žmogui ir aplinkai nė vienu produkto realizavimo etapu, pradedant auginimu, baigiant vartojimu.

Pavyzdžiui, ūkininkaujant ekologiškai netręšiama sintetinėmis trąšomis, kurias gaminant suvartojama daug energijos, taikoma ilgalaikė sėjomaina, kad dirva atsigautų ir būtų pamaitinama.

Ekologiškus produktus atpažinti galima iš sertifikuoto ES logotipo, kuriuo žymimos visos ekologiškos prekės. Be specialaus logotipo, ekologiško gaminio etiketėje taip pat turi būti nurodytas gamintojas, sertifikato numeris ir jį išdavusios įstaigos pavadinimas.

ar vazelinas gali numesti svorį

Įsigydami ekologiniu ES ženklu paženklintus maisto produktus, pirkėjai gali būti užtikrinti, kad jų sudėtyje nėra sintetinių priedų, genetiškai modifikuotų organizmų, jog produktas nėra užterštas įvairiomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip sunkieji metalai, pesticidų likučiai, antibiotikai, hormonai.

Vartotojai taip pat žinos, ekologiškas saugumas jį gaminant nebuvo naudojamos aplinkai kenksmingos medžiagos.

Daugėja ir produktų gamintojų, ir ekologiško ūkininkavimo plotų. Tiesa, santykinai jie vis dar užima nedidelę dalį ekologiškas saugumas žemės ūkio sektoriuje — vos 7,7 proc. Šiuo metu viso bendrijoje valgyti sveikai prarasti riebalus ūkininkaujama 15,6 mln.

Nuo m.

Kokybė ir saugumas

Pagal šiuos skaičius ES pavyzdingiausia Ispanija, 2,2 mln. Skatindama ekologinius ūkius ES siekia kovoti su klimato kaita, išsaugoti biologinę augalų įvairovę, apsaugoti maisto produktų kokybę.

ar kūno forma gali pasikeisti netekus svorio

Finansinė parama skiriama ir ūkininkams nusprendus pereiti prie ekologinio ūkininkavimo, ir siekiant išsaugoti ekologinio ūkio statusą. Norint užsiimti ekologine gamyba, būtinas pereinamasis laikotarpis, kurio metu taikomi ekologinio ūkininkavimo metodai, tačiau pagaminti produktai dar negali būti parduodami kaip ekologiški.

Ekologiniu ūkininkavimu besiverčiantys ūkininkai gali pasinaudoti ne tik finansine parama — jiems taip pat suteikiamos konsultacijos, kaip pritaikyti gerąsias praktikas, inovatyvius ūkininkavimo sprendimus. Šis straipsnis yra tik autoriaus nuomonė, už kurią atsakingas tik jis pats. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės dėl galimo šioje medžiagoje esančios informacijos panaudojimo.

Green'as gyvenimas. Žemės ūkis